W piątek 08.10.2021 roku świętowaliśmy drugie urodziny naszej fundacji w wyjątkowym miejscu. #TikTokowyVibe, pozytywna energia, wspaniali goście, a to wszystko w Be Happy Museum w Centrum Handlowym Atrium Reduta w Warszawie. To właśnie dzięki tej przestrzeni mogliśmy  przenieść się do prawdziwej krainy szczęścia. Swoją obecnością zaszczycili nas znani twórcy: Monika Muratova (pasjonatka mody, bawiąca się stylem oraz trendami modowymi), PKsisters (dwie, śpiewające siostry w akompaniamencie ukulele), Majkel Kalcowski (jeden z najbardziej uzdolnionych i wszechstronnych tancerzy oraz choreografów w Polsce), Vanessa Rojewska (młoda, uzdolniona dusza rozwijająca się m.in w modelingu, aktorstiwe oraz tańcu), których mediach społecznościowych obserwuje ponad 2 000 000 internautów.  Inspirowali nas swoimi opowieściami o pasji, odpowiadali na pytania i pokazali nam jak nagrywać ciekawe filmy na TikToku. Otrzymaliśmy od nich ogrom wsparcia, siły i motywacji do dalszego działania. 

Dziewczyny z PKSisters – Patrycja i Kinga zaśpiewały cover do piosenki ,,Szampan” autorstwa Sanah wraz z akompaniamentem ukulele, a Majkel Kalcowski zatańczył  choreografię ‘’Wild Thoughts” do TikTokowej muzy.  Wydarzenie miało charakter otwartego bezpłatnego spotkania. O przepyszną słodką oprawę zadbała najstarsza cukiernia w Polsce A.Blikle, a o scenerię Pracownia Balonowa z Warszawy. 

Finalnym punktem była nauka popularnych trendów z TikToka. Tańczyliśmy, bawiliśmy się, ale co najważniejsze byliśmy tam razem z Wami. Backstage nagrywania możecie znaleźć w wyróżnionych relacjach na naszym Instagramie, a efekty nagrań na bieżąco sprawdzajcie na naszym TikToku: @weareforu 

To był cudowny czas, spędzony w gronie cudownych osób i w cudownym miejscu!
Dziękujemy za Waszą obecność, nie tylko tą na urodzinach, ale przez te ostatnie dwa lata. Bez Was nie byłoby nas. Dziękujemy również partnerom, niezastąpionym wolontariuszom i wszystkim osobom, które pomogły zorganizować nam to wydarzenie. Idziemy po więcej. Trzymajcie kciuki!

Całą galerię z warsztatów zobaczycie klikając tutaj!

Udostęnij