25.06.2024

Ostatnia taka okazja! – Weź udział w projekcie Z pasją dla wszystkich

Masz wyjątkową możliwość na udział w projekcie Z pasją dla wszystkich🚀

Tańczysz 💃 Śpiewasz 🎤 Marzysz o byciu na scenie? Chcesz zostać aktorem? 🎭
To znak, że powinieneś być w projekcie!🧡

Weź udział w bezpłatnych warsztatach pod okiem najlepszych trenerów, poznaj osoby takie, jak Ty, nawiąż nowe znajomości i – przede wszystkim – rozwijaj swoje pasje! 🔥

Dlaczego warto wziąć udział?

Dzięki udziałowi w warsztatach możesz rozwijać swoje pasje oraz zdobyć nowe doświadczenia. Udział w całym projekcie to blisko 40 godzin bezpłatnych zajęć z TOPowymi trenerami – muzykami, choreografami itd. (w tym zajęcia integracyjne, sportowe, rekreacyjne).

Nasza misją jest udzielanie wsparcia w rozwoju pasji 36. uczniom włocławskich szkół, zainspirowanie ich do działania oraz zwiększenie ich zaangażowania w życie społeczne. 

Kogo szukamy?

Jeśli jesteś uczniem/uczennicą włocławskiej szkoły w wieku od 13 do 18 lat, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Szczególnie zapraszamy osoby, które na co dzień napotykają trudności w rozwijaniu swojej pasji.

Poznaj naszych prowadzących!

🎤 Warsztaty wokalne z Piotrem Stockim: Piotr to nie tylko wokalista z duszą, ale także doświadczony nauczyciel, który pomoże Ci odkryć i wzmocnić Twój głos, niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy doświadczonym uczestnikiem! 

💃 Warsztaty taneczne z Michałem Majkelem Kalcowskim: Majkel to jeden z najbardziej uzdolnionych i wszechstronnych tancerzy oraz choreografów w Polsce🎉 🇵🇱 Jedno jest pewne – przygotuje on dla Ciebie niezapomnianą podróż przez rytm i ekspresję!

🎭 Warsztaty aktorskie z Adą Malecką: Ada to nie tylko aktorka o wielkim talencie, ale także mentorka gotowa pomóc Ci odkryć swoją osobowość sceniczną i rozwijać umiejętności aktorskie!

 🧠 Zajęcia motywacyjno-integracyjne z Bartoszem Durmą – twórcą i Prezesem Zarządu Fundacji We are for U, skutecznym i konsekwentnym w działaniu liderem w integracji i motywacji teamu do działania, oraz Pauliną Kostańską – Project Managerką Fundacji We are for U.

Nie przegap! Wyślij zgłoszenie!

Wypełnij formularz do 3 lipca na https://weareforu.pl/z-pasja-dla-wszystkich-formularz-zgloszeniowy-2/

Masz dodatkowe pytania lub wątpliwości czy projekt jest dla Ciebie?

Zadzwoń, zapytaj tel. 660 688 884


Ilość miejsc ograniczona, nie czekaj ❗

Are U ready? 🧡

Udostępnij