02.02.2024

Wsparliśmy promocję singla „Pusty Peron” Łucji Galczak – finalistki WŁOwimy Talenty

Lucy Galczak, szesnastoletnia wokalistka z Radziejowa, wprowadza nas w świat swojej twórczości za sprawą debiutanckiego singla Pusty peron, który ukazał się 2 lutego 2024 roku.

Młoda artystka, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego we Włocławku, to nie tylko utalentowana wokalistka, ale również wszechstronna instrumentalistka. Ukończyła szkołę muzyczną pierwszego stopnia na skrzypcach, pisze własne teksty, gra na fortepianie, gitarze i – jak sama mówi – kocha muzykę w każdym calu.

Mimo młodego wieku, Galczak już teraz może poszczycić się sukcesami. Jej drugie miejsce w konkursie WŁOwimy Talenty 2, gdzie zmierzyła się z utalentowaną konkurencją z całej Polski, jest tylko jednym z dowodów jej artystycznego potencjału. To właśnie Pusty peron zachwycił jurorów i publiczność w czasie gali finałowej w Centrum Kultury Browar B. we Włocławku.

Singiel Pusty peron to melodyjna popowa ballada, której klimat przywołuje na myśl nostalgiczne utwory z wczesnych lat 2000. Tekst utworu opowiada o trudnych wyborach, z którymi musi zmierzyć się młode pokolenie. Galczak zdaje się być w stanie dotknąć serc słuchaczy poprzez szczery przekaz i emocjonalne wykonanie.

Lucy Galczak zdobywa serca odbiorców swoją artystyczną autentycznością. Artystka sama pisze teksty do swoich utworów, co sprawia, że każdy z nich jest wyrazem jej własnych myśli i doświadczeń.

Inspiracje czerpię z życia codziennego. Myślę, że w utworach, które piszę, każdy może odnaleźć siebie – mówi szesnastolatka.

Produkcją Pustego peronu zajął się Aleksander Woźniak, kompozytor, autor tekstów i producent muzyczny, znany ze współpracy z największymi gwiazdami polskiej sceny, m.in. Kasią Kowalską i Andrzejem Piasecznym. Jego wkład w utwór Lucy Galczak stanowi gwarancję wysokiej jakości i profesjonalizmu.

Jako fundacja We are for U zajęliśmy się montażem lyric video, które już teraz można obejrzeć na kanale YouTube artystki, przygotowaniem i rozesłaniem notek prasowych do mediów lokalnych i ogólnopolskich, a także umówieniem wywiadów.

Udostępnij