25.04.2024

Z pasją dla wszystkich

Dołącz do naszego projektu Z pasją dla wszystkich realizowanego w ramach programu Europejskiego Korpusu Solidarności

Tańczysz? Śpiewasz? Marzysz o byciu na scenie? Chcesz zostać aktorem?
To już znak, że masz w sobie ogromny potencjał artystyczny! A my chcemy go z Tobą rozwijać i wspierać Cię w rozwoju talentów.
Weź udział w bezpłatnych warsztatach!

Dlaczego to robimy?

Projekt Z pasją dla wszystkich to więcej niż zwykłe warsztaty. To spotkanie ludzi o wielkich marzeniach i jeszcze większych sercach, gotowych do odkrywania swoich możliwości i dzielenia się nimi z innymi.
Nasza misja: zapewnić wsparcie i inspirację 36 młodym uczniom z Włocławka, aby mogli rozwijać swoje pasje i zaangażować się w życie społeczne.

Kogo szukamy?

Jeśli jesteś uczniem/uczennicą włocławskiej szkoły w wieku od 13 do 18 lat, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Do udziału w projekcie zczególnie zapraszamy osoby, które na co dzień napotykają trudności w rozwijaniu swojej pasji.

Kiedy planowane są zajęcia?

25-26 maja 2024
15-16 czerwca 2024
lipiec – październik 2024
Dokładne terminy na zajęcia od lipca zostaną podane wkrótce. Zakładamy, że w każdym miesiącu będą to 2 dni.

Poznaj naszych prowadzących!

Warsztaty wokalne z Piotrem Stockim: Piotr to nie tylko wokalista z duszą, ale także doświadczony nauczyciel, który pomoże Ci odkryć i wzmocnić Twój głos, niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy doświadczonym uczestnikiem! 

Warsztaty taneczne z Michałem Majkelem Kalcowskim: Majkel to jeden z najbardziej uzdolnionych i wszechstronnych tancerzy oraz choreografów w Polsce.  Jedno jest pewne – przygotuje on dla Ciebie niezapomnianą podróż przez rytm i ekspresję!

Warsztaty aktorskie z Adą Malecką: Ada to nie tylko aktorka o wielkim talencie, ale także mentorka gotowa pomóc Ci odkryć swoją osobowość sceniczną i rozwijać umiejętności aktorskie!

Zajęcia motywacyjno-integracyjne z Bartoszem Durmą – twórca i Prezesem Zarządu Fundacji We are for U, skutecznym i konsekwentnym w działaniu liderem w integracji i motywacji teamu do działania, oraz Pauliną Kostańską  z Talent Teamu.

Jak się zgłosić? To proste:
Wejdź na stronę  
Wyślij formularz zgłoszeniowy.
Czekaj na wiadomość zwrotną.

Uwaga: Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 15.05.2024 r. Ilość miejsc ograniczona. Nie przegap!

Sfinansowane przez Unię Europejską. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

Udostępnij