Wszechstronnie uzdolniony, wrażliwy, pełen pasji i talentu 21-letni Filip Sterniuk, uczestnik 12. edycji The Voice of Poland 12 maja 2022 r. wydał swój debiutancki singiel “daj mi chwilę”.

Fundacja We are for U wsparła artystę w zakresie:

 1. Współtworzenia strategii na działania w mediach społecznościowych artysty.
 2. Tworzenia filmów dopasowanych do nowoczesnych platform komunikacyjnych w tym Instagram, TikTok, YouTube oraz Facebook.
 3. Edukacji z zakresu pozyskiwania nowych obserwujących, generowania zasięgów w social mediach oraz zasad działania algorytmów. 
 4. Udzielania porad prawnych. 
 5. Działań opartych o markę osobistą artysty, PR, komunikację z mediami (zarówno lokalnymi jak i ogólnopolskimi). 
 6. Wsparcia artysty związanego z akceptacją i modyfikacją publikowanych przez niego treści w sieci. 

Ponadto przeprowadziliśmy szereg działań wspomagających rozwój kariery i promocję singla:

 1. Stworzyliśmy materiały edukacyjne wspierające działania w obszarach takich jak: marketing w social mediach, zarządzanie społecznością, PR, kontakt z mediami, tworzenie treści foto i video, działania na Instagramie oraz TikToku.
 2. Odbyliśmy szereg spotkań konsultacyjnych.
 3. Stworzyliśmy plan redakcyjny artysty do działań na platformach społecznościowych.
 4. Wysłaliśmy 37 informacji prasowych do mediów. 
 5. Opublikowaliśmy materiały promujące singiel ,,daj mi chwilę” oraz twórczość artysty Filipa Sterniuka na kanałach społecznościowych Fundacji (Facebook, Instagram, TikTok).

 Utwór “daj mi chwilę”  porusza ważne dla młodzieży tematy, o których często się zapomina.

„Zarówno tworzenie muzyki, jak i treści moich profili społecznościowych są dla mnie uzdrawiające i niesamowicie wartościowe. W swojej twórczości poruszam temat zdrowia psychicznego, staram się opowiadać o tym, co dzieje się w mojej głowie. Mogę dzięki temu pracować nad samoakceptacją i zrozumieniem samego siebie.” opowiada Filip Sterniuk.

Młode osoby coraz częściej zmagają się z  zaburzeniami psychicznymi. Dlatego tak ważne jest, aby przełamywać społeczne tabu,  odważnie mówić o swoich problemach i przeżyciach, dając innym poczucie solidarności. Opowiedziana historia w utworze Filipa Sterniuka jest uniwersalna, dedykowana każdemu, kto potrzebuje zrozumienia.

Więcej o artyście:

Filip Sterniuk pochodzi z Opola. W latach 2014 – 2019 dzięki popularnemu kanałowi „Studio Dla Ciebie” dzielił się swoimi coverami poprzez YouTube. Wykonania takich utworów jak: „Chodź ucieknijmy”, „Bo Świat to My”, „Dni, których nie znamy” to filmy z największymi ilościami wyświetleń wśród jego coverów. 

W 2020 r. Filip wziął udział w programie Szansa na Sukces. W 2021 r.  wystąpił w Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w odcinku z udziałem zespołu IRA. W programie The Voice of Poland 12 doszedł do etapu bitew. 

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wspierać  Filipa w rozwoju jego kariery muzycznej . Spełnianie marzeń i inspirowanie młodych talentów to idee, dla których działamy i po to właśnie jesteśmy. 

Filip, życzymy Ci samych sukcesów i czekamy na kolejne, świetne single!

Cały teledysk oraz utwór “daj mi chwilę” znajdziecie tutaj. Zapraszamy!

Udostęnij