To była wyjątkowo taneczna wiosna! 

Wraz z niezwykle uzdolnioną tancerką Klaudią Antos wiosną 2021r. zorganizowaliśmy projekt pt. ,,Weź udział w #Competition i wygraj warsztaty oraz profesjonalną nagrywkę”. Spotykaliśmy się, aby doskonalić warsztat taneczny oraz motywować do rozwijania swoich pasji i marzeń. Klaudia Antos po raz kolejny przekazała uczestnikom naszych warsztatów mnóstwo cennej wiedzy i umiejętności. Oprócz wspólnej nauki choreografii opierających się na streetowych rytmach uczestnicy otrzymali pełną dawkę energii do działania. Finaliści w ramach tzw. #Competition mieli okazję nauczyć się pracy z profesjonalną kamerą.

Przeprowadziliśmy łącznie 14 zajęć w 7. największych miastach w Polsce tj. w: Lublinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, które liczyły, aż 1470 minut tańca. W projekcie wzięło udział 224 uczestników. Pod czujnym okiem Klaudii uczestnicy nauczyli się nowych choreografii. Najlepsi otrzymali bezpłatne zaproszenie na finałowe warsztaty w Warszawie, aby później zaprezentować zdobyte umiejętności oraz wytańczyć nagrodę główną, czyli profesjonalną nagrywkę. Spośród wszystkich uczestników wybraliśmy najzdolniejszych tancerzy, którzy wzięli udział w finałowym “#Competition” w Warszawie. Zwieńczeniem całego projektu był wybór piętnastu Laureatów oraz ich udział w profesjonalnej nagrywce tanecznej zatytułowanej “Move Ya Hips”. Co ciekawe, Klaudia nie tylko stworzyła choreografię, ale także koncept kreatywny projektu. Nagrania zrealizowane zostały 14.06.2021r. w stolicy.

Podczas tanecznej trasy nie zabrakło wzruszeń i niespodzianek. Pysznym poczęstunkiem uczciliśmy 25. urodziny naszej #DancingQueen. Najlepsza atmosfera, wspaniali ludzie, rozwój talentów i do tego całość zwieńczona urodzinowym tortem ufundowanym przez A.Blikle – najstarszą cukiernię w Polsce. Dziękujemy za wiele pozytywnych emocji i niezapomnianych chwil na sali tańca. Było wspaniale! 

Efekty nagrywki #Competition możecie obejrzeć klikając tutaj!
Całą galerię z warsztatów zobaczycie klikając tutaj!

Udostęnij