O pasjach, które mamy, o talentach, które są wokół nas i o marzeniach, które się spełniają… 🤩

Czas na finał konkursu WŁOwimy Talenty 🕺🎵📸🎭🏀

Podczas Gali 10. Finalistów zaprezentuje swój talent przed publicznością. Poznamy 3. Laureatów oraz Zwycięzcę Grand Prix, który otrzyma możliwość występu na Dniach Włocławka w 2023r.

W jury:

 

 🚀 Michał Kalcowski – przewodniczący Jury (tancerz, choreograf, Finalista 9. edycji programu ,,You Can Dance – Po prostu tańcz!”).

🚀 Adam Fidusiewicz –  (aktor, od ponad 25 lat pojawiający się w popularnych produkcjach filmowych takich jak np., “FBI: International” , “Jack Ryan” czy  ,,Na Wspólnej”).

🚀 Saszan –  (wpływowa wokalistka oraz influencerka, w sieci obserwuje ją blisko milion internautów, a jej album “RSP” dotarł na 2. miejsca polskiej listy przebojów). 

Do Finałowej Gali Talentów pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

,,to nie dla mnie…” , ,,nie wiem jak…”, ,,to na pewno się nie uda…” .

Brzmi znajomo?

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ I MY TO UDOWODNIMY RAZEM Z TOBĄ!

DLACZEGO TO ORGANIZUJEMY?
SPEŁNIAMY MARZENIA
Inspiracją do projektu był wynik obserwacji uczestników organizowanych przez nas warsztatów. Zauważyliśmy, że poszukują oni sposobów na wypromowanie swojej pasji przed szerszym gronem odbiorców.
ROZWIJAMY TALENTY
Utalentowana społeczność ma niewystarczający dostęp do różnorodnych działań artystycznych. Chcemy to zmienić i pomóc jej w rozwijaniu pasji oraz zainteresowań.
WSPIERAMY ROZWÓJ
Jak wynika z przeprowadzonego badania artystom i twórcom brakuje wsparcia merytorycznego, promocyjnego oraz kontaktu ze specjalistami.
MOTYWUJEMY DO DZIAŁANIA
Chcemy wesprzeć tych, którzy czują się niepewnie i mają niższe poczucie własnej wartości.
ROZWIJAMY TALENTY
We Włocławku jest niewystarczająca liczba profesjonalnych konkursów, które wyłaniają i integrują różnorodne Talenty. Przeanalizowaliśmy aktualne przemiany społeczno-gospodarcze oraz wzrost zainteresowania promocją pasji w sieci i postanowiliśmy coś z tym zrobić.
Udostępnij: