Świętuj razem z nami w TikTokowym stylu!

Zapraszamy Was na drugie urodziny fundacji We are for U. W tiktokowo-urodzinowym vibie będziemy mogli spędzić czas z takimi gośćmi jak: Monika Muratova, Maxx Mazurek, Majkel Kalcowski, PK Sisters oraz Vanessa Rojewska.

Czeka na Was: Q&A, wspólne selfie, możliwość poznania twórców i nagrania z nimi TikToków, a także zwiedzanie muzeum szczęścia. Pokażemy też Wam jak działać kreatywnie na TikToku oraz zainspirujemy do pokazywania swoich #pasji właśnie tam. Gwarantujemy świetnie spędzony czas  i duuuuuuuuużo pozytywnej energii:) 

Nasze urodziny odbędą się w Be Happy Museum (centrum handlowe Atrium Reduta) w Warszawie, gdzie niepowtarzalne scenografie pozwalają oderwać się od rzeczywistości. To tu codziennie pojawiają się popularni TikTokerzy, Influencerzy i wszyscy miłośnicy pięknych instagramowych zdjęć. Jedno jest pewne: niezależnie od wieku każdy znajdzie coś dla siebie. A to wszystko bezpłatnie!

Dlaczego akurat Ci goście będą świętować  z nami?

Monika Muratova: Pasjonatka mody, początkująca stylistka w kierunku stylizacji personalnej. Na swoich social mediach dzieli się codziennym życiem oraz trendami z kobietami w każdym wieku. Uwielbia bawić się stylem, śledzić i wyznaczać nowe trendy modowe oraz dokumentować wszystko na TikToku i Instagramie, gdzie obserwuje ją łącznie 1.2MLN osób. Moda cechuje się sporą kreatywnością, której Monice na pewno nie brakuje, o czym świadczyć mogą jej zasięgi w mediach społecznościowych. 

Maksymilian ‘Maxx’ Mazurek: Urodzony artysta, którego znamy przede wszystkim z wielu kampanii reklamowych oraz z aktywnego udzielania się na TikToku i Instagramie. Ma wiele pasji: w  życiu zawodowym oprócz modelingu zajmuje się również tańcem. Ta pasja towarzyszy mu od 12. roku życia, bo jak sam mówi, taniec nauczył go ,,pokory i ciężkiej pracy”. Moda i taniec pozwalają mu stale rozwijać swoją kreatywność i możliwości, które wykorzystuje między innymi w  takich kampaniach jak najnowsza reklama Pepsi Cola, czy 9. edycja Top Model.

Michał ‘Majkel’ Kalcowski: Zarażający uśmiechem, jeden z najbardziej uzdolnionych i wszechstronnych tancerzy oraz choreografów w Polsce. Wielokrotnie stanął na podium Mistrzostw Świata i Europy w tańcu disco oraz hip hop.  Liczne sukcesy to zaleta tego, że każdego dnia realizuje swoje cele, spełnia marzenia i emanuje pozytywną energią! Na co dzień oprócz warsztatów szkoli innych tancerzy, którzy odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej. Majkel na swoim koncie ma kilkadziesiąt udziałów zarówno  w ogólnopolskich jak i światowych produkcjach telewizyjnych.

PK Sisters: Siostry, które swoją przygodę w Internecie zaczynały na TikToku, śpiewając covery z ukulele. Pati i Kinga na co dzień pokazują swoją siostrzaną relację oraz zachęcają do pozostania sobą i walki o swoje marzenia! To dzięki ciężkiej pracy i wiary w siebie, odniosły sukces osiągając ponad milion obserwujących na TikToku oraz ponad 6.2 milionów odsłuchań coverów i piosenek na YouTubie. Te liczby to świetny przykład na to, że dziewczyny kochają swoją pasję i nigdy nie zamierzają się poddać.

Vanessa Rojewska: Młoda nastolatka, która wykorzystuje swój czas w 100% na rozwój swoich pasji. To właśnie dlatego rozpoczęła już karierę modelki i uzbierała na swoim Instagramie ponad 115 tysięcy obserwujących. Pasję do modelingu rozwija poprzez współpracę z agencjami castingowymi, fotografami i firmami modowymi. Szeroko rozwijany przez nią modeling nie jest jej jedyną pasją – Vanessa kocha sport! Trenuje taniec towarzyski, dancehall oraz high heels. Uczęszcza na zajęcia teatralne oraz lekcje śpiewu, bo widzi się za kilka lat w roli aktorki.

Talenty, radość, pasje, pozytywny vibe, a to wszystko w prawdziwej krainie szczęścia. Oczywiście w Be Happy Museum w Warszawie. 

To jak? Wbijasz?:)

UWAGA: LICZBA MIEJSC – BEZPŁATNYCH BILETÓW JEST BARDZO OGRANICZONA!

To były cudowne urodziny! Dziękujemy.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Udostępnij: