O fundacji

Inspirujemy do działania, odkrywamy pasje oraz zapewniamy dostęp do wykwalifikowanych trenerów.

Tworzymy również platformy wymiany i wsparcia dla młodych artystów i twórców,w ramach których wzajemnie mogą się inspirować i wspierać.

Pomogliśmy już ponad 6000 osobom.

W latach 2019 – 2023 przeprowadziliśmy 302 zajęcia artystyczne w największych miastach w Polsce. Nasze projekty realizujemy we współpracy ze znanymi w Polsce i za granicą choreografami oraz twórcami.

,,młodzi ludzie poza wsparciem finansowym, dyplomami i certyfikatami potrzebują dostępu do wykwalifikowanych trenerów oraz wsparcia w promocji ich talentów, dlatego założyłem We are for U” – Bartosz Durma CEO & Founder We are for U

Nasze
wartości

Wspieramy rozwój. Rozwijamy talenty, a nasze wartości to:

Profesjonalizm

Tworzymy najwyższą jakość, działamy z najlepszymi dla najlepszych.

Pasja

Działamy z pasją i dla pasji.

Rozwój

Rośniemy w siłę rozwijając innych.

Innowacyjność

Realizujemy unikatowe projekty i wyznaczamy trendy.

Wsparcie

Pomagamy talentom i odpowiadamy na aktualne potrzeby.

Zaangażowanie

W pełni angażujemy się w działania dla nas i dla innych.

Tolerancja

Jesteśmy otwarci i kierujemy się empatią.

Misja

Pomagamy talentom, które w świadomy i profesjonalny sposób chcą się rozwijać.

Działania We are for U koncentrujemy przede wszystkim na młodych. Inspirujemy ich do działania oraz pomagamy im w budowaniu przyszłości z szansą na sukces i spełnianiem marzeń.

Wizja

Fundacja We are for U jako lider organizacji pozarządowych w Polsce działających na rzecz utalentowanych osób.

Przedsiębiorstwo Społeczne We are for U jako lider w branży managementu dla artystów i twórców. Wyznaczamy trendy, realizujemy profesjonalne działania reklamowe z wykorzystaniem cyfrowych narzędzi marketingowych.

Spełnianie marzeń jest naszą pasją

Więcej o nas

 

Wspieramy merytorycznie, promujemy utalentowane osoby oraz inspirujemy młodych do działania.

Organizujemy wydarzenia artystyczne, edukacyjne oraz ogólnopolskie konkursy.

Nasze projekty realizujemy we współpracy ze znanymi w Polsce i za granicą twórcami, artystami. Dzielą się oni cennym doświadczeniem, wiedzą oraz profesjonalnymi wskazówkami, które służą do rozwijania indywidualnej ścieżki kariery. Szkolimy, dajemy narzędzia oraz dajemy przestrzeń do doskonalenia warsztatu.

Nasz zespół to #TalentTeam

Fundacja We are for U posiada status Przedsiębiorstwa Społecznego wydany przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego. Oznacza to, m.in. że nie dystrybuujemy wypracowanego zysku pomiędzy członkami Zarządu lub jej pracownikami.

Naszym atutem jest bardzo dobra znajomość grupy docelowej poparta własnymi badaniami oraz kontaktami ze znanymi artystami, twórcami internetowymi w oparciu o współpracę z ogólnopolskimi partnerami.

Historia

Pomysłodawcą i fundatorem We are for U jest społecznik Bartosz Durma

Idea założenia Fundacji powstała z chęci wsparcia utalentowanych osób i zapewnienia im możliwości spełnienia marzeń i budowania kariery. Bartosz jako pasjonat tańca i eventów przez wiele lat zdobywał doświadczenie stając na parkiecie Ogólnopolskich Konkursów, Turniejów Tańca. Poznał potrzeby młodych ludzi. Te działania oraz fakt iż, utalentowana społeczność ma niewystarczający dostęp do różnorodnych działań artystycznych oraz brak motywacji do angażowania się na rzecz innych skłoniły go do założenia NGO.

Fundacja We are for U została zarejestrowana dnia 08.10.2019 r. w Sądzie Rejonowym w Toruniu.

Nasze cele

Swoje cele fundacja realizuje między innymi poprzez wydarzenia artystyczne (warsztaty, szkolenia, festiwale, spotkania, koncerty, prowadzenie kampanii społecznych,stypendia finansowe (w przygotowaniu) dla osób, które chcą rozwijać swoje pasje i talenty.

Sprawdź nasz statut

Zarząd

Bartosz Durma

Prezes Zarządu

dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, Posiada 10. lat doświadczenia w NGO i 5. lat w Młodzieżowej Radzie Miasta Włocławek. Jest twórcą Open Dance Workshop Tour – największej trasy tanecznej w Polsce, którą kompleksowo zarządzał w latach 2017 – 2019. CEO projektu „Gala Dobrych Serc”, który otrzymał tytuł „Złotego Wilka” za najlepszy projekt społeczny w Polsce w 2017 r. Posiada liczne kursy, a jego umiejętności potwierdzone są międzynarodowymi certyfikatami m.in. EY Academy of Business, PMI. Studiuje „Psychologię w Zarządzaniu” na nr #1 uczelni biznesowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Bartosz Durma

Ewa Brzykcy

Wiceprezes Zarządu

niezawodna i skrupulatna. Jest Magistrem w zakresie zarządzania finansami i rachunkowości z 33. letnim stażem w PKO Bank Polski S.A. Przez 8. lat pracowała na stanowisku Naczelnika Wydziału. Posiada doświadczenie w kierowaniu i zarządzaniu zespołem pracowników. Uwielbia pomagać innym i działać społecznie. Jej umiejętności potwierdzone są międzynarodowymi certyfikatami m.in. EY Academy of Business.

Ewa Brzykcy

Organizacja jest zarządzana na zasadach demokratycznych. Zarząd Fundacji pracuje na podstawie uchwalonego statutu oraz wewnętrznego Regulaminu Pracy Zarządu.

Wszelkim pracom i decyzjom Zarządu zawsze przyświecają takie wartości jak: wzajemny szacunek, w tym szacunek dla odmienności i indywidualności, prawo do własnego zdania i jego przedstawiania, jawność, przejrzystość, uczciwość, szczerość, prawdomówność, odpowiedzialność, punktualność, terminowość, wzajemne zaufanie, spełnianie obietnic i dotrzymywanie danego słowa. Nie jest dopuszczalne jakiekolwiek działanie kosztem osób słabszych, mniej zdolnych, słabiej poinformowanych czy też posługiwanie się takimi metodami jak intryga, szantaż, wywieranie presji, manipulacja, knucie, matactwo czy podstęp.

Z wszystkimi pracownikami konsultowane są najważniejsze decyzje dotyczące realizowanych przedsięwzięć i wdrażane w drodze konsensusu. Dzięki temu cały zespół utożsamia się z organizacją. Przynosi to wymierne korzyści w osiąganiu efektów, ponieważ wszyscy współdziałają na rzecz realizacji misji We are for U.

Fundacja We are for U jako instytucja zaufania publicznego, w trosce o dobro społeczne oraz nieskazitelny wizerunek, dobrowolnie narzuca sobie najwyższe standardy działania.

Dołącz do nas - wolontariat

Poszukujemy odpowiedzialnych, uwielbiających rozwój i pełnych pasji wolontariuszy, którzy swoją kreatywnością i zaangażowaniem będą współtworzyć i wspierać projekty Fundacji.

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

    Skip to content