Gdy tylko było już to możliwe, postanowiliśmy oderwać się od wirtualnej rzeczywistości i zorganizowaliśmy warsztaty taneczne z najlepszymi choreografami w największych polskich miastach latem 2020 roku. Każde zajęcia dostarczyły uczestnikom mnóstwo pozytywnej energii i pokaz talentu, który stanowi dla nich inspirację na kolejne miesiące i lata dalszego rozwoju. Wszystkie wydarzenia odbyły się z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego, z zachowaniem bezpiecznego dystansu społecznego. Zorganizowaliśmy je zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz rozporządzeniami Ministerstwa. Zapewnialiśmy komfortowe i duże sale, a każdy z uczestników przed wejściem na zajęcia miał mierzoną temperaturę. Odbyło się 13 warsztatów w następujących miastach: Gdańsk, Katowice, Wrocław, Szczecin, Toruń, Lublin i Warszawa. Szkolenia poprowadzili:

Klaudia Antos (Hip-Hop/New Age)

Klaudia to jedna z najbardziej wszechstronnie uzdolnionych tancerek. Finalistka 9. edycji programu ,,You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Bez wątpienia to istny wulkan streetowej energii. Taniec i scena to jej żywioły, a sztukę władania nimi opanowała do perfekcji. Każdy jej występ na scenie jest pełen elektryzującej energii i siły z lekką nutką cudownej kobiecości. W 2020 roku zatańczyła u boku Jennifer Lopez w Miami podczas Super Bowl 2020.

Tańczy od dziewiątego roku życia. Szkoli się u najlepszych tancerzy na świecie. W swoim dorobku artystycznym ma kilkadziesiąt udziałów w światowych produkcjach, festiwalach oraz tanecznych eventach. Niejednokrotnie występowała w teledyskach najbardziej topowych polskich oraz zagranicznych artystów.

Na co dzień oprócz warsztatów regularnie szkoli innych tancerzy, którzy odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej. Uwielbia kontakt i pracę z ludźmi, ponieważ daje jej to energię do dalszego działania. W jej życiu nie ma miejsca na nudę. Taniec, siłownia, taniec i jeszcze raz taniec, taka właśnie jest Klaudia Antos.

Michał Kalcowski (Hip-hop/New Age)

Michał to jeden z najbardziej uzdolnionych i wszechstronnych tancerzy oraz choreografów w Polsce, finalista 9. edycji programu ,,You Can Dance – Po prostu tańcz!”.

Tańczy od czwartego roku życia, a miłość do tego odziedziczył po mamie – instruktorce tańca i zajęć fitness. Pierwszych kroków tanecznych nauczył się oglądając teledyski w telewizji. Michał wielokrotnie stanął na podium Mistrzostw Świata i Europy w tańcu disco oraz hip hop, zaś w tańcu towarzyskim zdobył klasę B (zarówno w tańcu latynoamerykańskim jak i standardowym).

Jego motto przewodnie – ,,Samo się nie zrobi” sprawia, że każdego dnia idzie o krok dalej. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt niesamowitych udziałów przy ogólnopolskich i światowych produkcjach telewizyjnych. Niejednokrotnie występował w teledyskach najbardziej topowych polskich oraz zagranicznych artystów. Na co dzień oprócz warsztatów szkoli innych tancerzy, którzy odnoszą sukcesy m.in. zajmując czołowe miejsca na Mistrzostwach Świata.

Michał stanowi inspirację dla wielu młodych ludzi. Jest niezwykle charyzmatyczną osobą i pociąga za sobą tłumy. Uwielbia pomagać innym w drodze do spełnienia marzeń, ponieważ sam wie jak ciężko jest zapracować na sukces.

Krzysztof Wróblewski (Modern jazz)

Krzysztof to niezwykle charyzmatyczny i utalentowany tancerz, laureat czołowej dziesiątki na Mistrzostwach Świata w solo i duecie Modern. W 2018 roku został również laureatem Grand Prix i otrzymał tytuł najlepszego tancerza roku federacji WADF w kategorii Modern jazz. Jest tancerzem na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni w spektaklach takich jak „Notre Dame de Paris” i „Wiedźmin”.

Krzysztof swoją przygodę z ruchem rozpoczął w wieku dziesięciu lat. Jest absolwentem kierunku taniec Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi o specjalności Tancerz-Choreograf. Regularnie bierze udział w Mistrzostwach zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Jest twórcą choreografii odnoszących sukcesy zarówno w kraju jak i za granicą. Należy do federacji takich jak: IDO (International Dance Organization) czy PZTF (Polski Związek Tańca Freestyle). Szkoli swój warsztat wśród autorytetów: Brian Friedman, Zoï Tatopoulos, Julia Speisser, Stephen Reynolds, Martino Muller, Marco Chiodo, Dean Anthony Lee i wielu innych.

Podczas 9. edycji programu ,,You Can Dance – Po prostu tańcz!” otrzymał szansę na dalszy rozwój, a to dopiero początek jego artystycznej kariery.

Łącznie w warsztatach wzięło udział 387 uczestników. Podczas organizacji wydarzeń pomagało nam 26 wspaniałych wolontariuszy, którzy byli odpowiedzialni m.in. za: bieżące wsparcie podczas przygotowania wydarzenia (przed rozpoczęciem i po zakończeniu), obsługę recepcji, koordynowanie ruchem uczestników, dezynfekcję rąk i mierzenie temperatury.

Udostęnij