WŁOwimy Talenty – zakończyliśmy przejmowanie zgłoszeń do konkursu. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jak wiele utalentowanych osób jest wokól nas…

 

Do Finałowej Gali Talentów pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Chcesz, aby świat podziwiał Twój talent? Tańczysz? Śpiewasz? Recytujesz wiersze? Marzysz o zostaniu artystą? A może masz talent do prezentacji umiejętności akrobatycznych/ sportowych lub inną pasję, którą chcesz zaprezentować na scenie?

Marzenia się spełniają, a my Ci w tym pomożemy!

Wykonaj 2 proste kroki:

 

1 → Nagraj krótki filmik (min. 1 minutę max. 3 minuty). Pokaż swój talent, który jest możliwy do przedstawienia w sposób sceniczny. Możesz zrobić to indywidualnie, w duecie lub zespole (od 3 do 6 osób). Konkurs przeznaczony jest dla osób w wieku 13 – 30 lat. 

2 → Wypełnij formularz najpóźniej do 2 października 2022 r., zapoznaj się z regulaminem konkursu i wyślij zgłoszenie.

Czekaj na rozstrzygnięcie I etapu – 05.10.2022 r. 

POKAŻ SWÓJ TALENT. NAGRAJ FILMIK. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE I ZOSTAŃ GWIAZDĄ!

Co możesz wygrać?

 

10 FINALISTÓW → nagranie profesjonalnego video promującego talent (indywidualne/ duet lub zespół) oraz występ na Gali Talentów.

Grand Prix → występ na Dniach Włocławka w 2023 r. oraz 4 godziny indywidualnych warsztatów ze specjalistą danej pasji.

I miejsce → wsparcie merytoryczne przez 3 miesiące (promocja talentu), 2 os. voucher na dowolne wydarzenie CK ..Browar B” oraz karta podarunkowa o wartości 500 zł (C.H. Wzorcownia).

II miejsce – wsparcie merytoryczne przez 2 miesiące (promocja talentu), 2 os. voucher na dowolne wydarzenie CK ..Browar B” oraz karta podarunkowa o wartości 300 zł (C.H. Wzorcownia).

III miejsce – wsparcie merytoryczne przez 1 miesiąc (promocja talentu), 2 os. voucher na dowolne wydarzenie CK ..Browar B” oraz karta podarunkowa o wartości 200 zł (C.H. Wzorcownia).

Co na Ciebie czeka po wysłaniu zgłoszenia?

ETAP 2: Jeśli przejdziesz casting online, zakwalifikujesz się do castingu stacjonarnego  w dniu 12.10.2022 r.
Wyłonionych zostanie 10 Laureatów, którzy będą mieli profesjonalne nagranie video (indywidualnie, w duecie lub w zespole).

ETAP 3: Wystąpisz na Gali Talentów. Pokażesz swój talent przed publicznością. Jury wyłoni 3. Laureatów oraz Zdobywcę Nagrody Grand Prix.

→ Odbiór nagród  rozwój kariery i promocja talentu.

,,to nie dla mnie…” , ,,nie wiem jak…”, ,,to na pewno się nie uda…” .

Brzmi znajomo?

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ I MY TO UDOWODNIMY RAZEM Z TOBĄ!

Do Finałowej Gali Talentów pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

DLACZEGO TO ORGANIZUJEMY?
SPEŁNIAMY MARZENIA
Inspiracją do projektu był wynik obserwacji uczestników organizowanych przez nas warsztatów. Zauważyliśmy, że poszukują oni sposobów na wypromowanie swojej pasji przed szerszym gronem odbiorców.
ROZWIJAMY TALENTY
Utalentowana społeczność ma niewystarczający dostęp do różnorodnych działań artystycznych. Chcemy to zmienić i pomóc jej w rozwijaniu pasji oraz zainteresowań.
WSPIERAMY ROZWÓJ
Jak wynika z przeprowadzonego badania artystom i twórcom brakuje wsparcia merytorycznego, promocyjnego oraz kontaktu ze specjalistami.
MOTYWUJEMY DO DZIAŁANIA
Chcemy wesprzeć tych, którzy czują się niepewnie i mają niższe poczucie własnej wartości.
ROZWIJAMY TALENTY
We Włocławku jest niewystarczająca liczba profesjonalnych konkursów, które wyłaniają i integrują różnorodne Talenty. Przeanalizowaliśmy aktualne przemiany społeczno-gospodarcze oraz wzrost zainteresowania promocją pasji w sieci i postanowiliśmy coś z tym zrobić.
Patronat medialny dziendobrywloclawek.pl
Udostępnij: