Mieszanka R&B, trapu i popu z nutką brzmienia gitary charakterystycznej w każdym utworze. Tak w jednym zdaniu można opisać debiutancki album młodego, pełnego pasji artysty – Pawła Grzybka. 

Na przełomie 2020 / 2021 roku  wraz z początkującym wokalistą Pawłem Grzybkiem pracowaliśmy przy organizacji i produkcji jego debiutanckiego albumu ,,Wspomnienia”. Młody talent z zajawką do muzyki w połączeniu z naszą fundacją, która wspierała cały proces dały fenomenalne efekty w postaci wydania albumu. Sam Paweł mówi o nim tak: ,,Cała płyta jest dla mnie czymś osobistym, opisuję w niej swoje uczucia i wydarzenia, które najbardziej zapisały mi się w pamięci z okresu dojrzewania oraz dzielę się nimi z Tobą!”.

Co robiliśmy? 

Przeprowadziliśmy liczne konsultacje marketingowe oraz opracowaliśmy plan redakcyjny na social media twórcy. Współtworzyliśmy copy produkcyjne, stronę internetową oraz branding. Działania odbyły się w kolaboracji z partnerami – agencją marketingową Brand Perspective oraz Fundacją WebDone.

Więcej o artyście – Pawle Grzybku:

Paweł pochodzi z Opola, a jego początki wokalne sięgają okresu przedszkolnego. Wtedy to pierwszy raz zaczął śpiewać na scenie przed publicznością i odkrył swoją prawdziwą pasję. Przełomowym momentem był 2015 rok, kiedy zdecydował się wypuścić cover do utworu “Jak Zapomnieć”. Przez następne lata nagrywał covery, które publikował mieszając różne gatunki, szukając swojego stylu muzycznego. W końcu nadszedł ten moment, kiedy po pięciu latach zdecydował się wydać swój debiutancki album “Wspomnienia”. Tekst, muzyka, aranżacja muzyczna oraz scenariusze do teledysków to efekty jego ciężkiej pracy. Gdy zapytasz Pawła czym jest dla niego muzyka odpowie Ci, że sposobem na życie oraz powietrzem, bez którego nie potrafi odnaleźć się w świecie.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy zdobyć nowe doświadczenie i być częścią tego projektu. Uwielbiamy spełniać marzenia i inspirować młode talenty do działania. Mamy nadzieję, że nie pozostaną po tym tylko ,,Wspomnienia”, a będzie to dopiero początek artystycznych działań.

Paweł, życzymy Ci samych sukcesów i czekamy na Twój koncert!


Więcej o płycie GRZYBKA oraz jego twórczości dowiecie się na jego social mediach. Zapraszamy!

Udostęnij