Zatańczę z Nikolą Pośnik

30.07.2023 16:00
Miejsce: Katowice | Kraków | Lublin | Łódź | Gdańsk

Nie przegap! Kup ostatnie bilety:

dni
godzin
minut
sekund
Kup bilet

Szczegóły

Czas na Poland Dance Tour 2023!

Tego lata taneczny parkiet w Polsce rozgrzeje Nikki Pośnik. Wulkan energii, charyzmy i kobiecości. Nikola przyleci prosto z Los Angeles, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Kim jest Nikola Pośnik?

Polska tancerka podbijająca taneczny świat Los Angeles
Nikola Pośnik

Nikola Pośnik

Nikki, a w zasadzie Nikola Pośnik to polska tancerka podbijająca taneczny świat w USA. Zdobywczyni m.in. nagród takich jak:

  • TOP1 na CK World of Dance Switzerland (2019 rok)
  • TOP1 i TOP2 Polski w IDO (2017 rok)
  • TOP3 w solowych mistrzostwach World of Dance Polska (2018 rok)

Swoją przygodę z tańcem zaczęła wieku 3 lat, tańcząc do piosenek Beyoncé.  Jej talent i zaangażowanie zaowocowały udziałem w prestiżowych zawodach tanecznych. Występowała z topowymi polskimi i zagranicznymi artystami m.in. Black Eyed Peas, Daddy Yankee, Josh Levi czy Margaret. Brała udział w telewizyjnym programie World of Dance Polska. Tańczyła na prestiżowym festiwalu Sopot Top of the Top Festival.

Nikola to nie tylko utalentowana tancerka, ale również inspirująca instruktorka. Wiedzę i doświadczenie zdobywała już jako nastolatka u światowej sławy choreografów m.in. Diana Matos, Maniek Kotarski, Cj Salvador, Tony Tzar. Występowała w kampaniach i eventach dla topowych marek m.in. Disney (D23 Expo), UEFA EURO, MISBHV x Reebok , Kellogg’s cereal, czy Josh Levi – Vices Tour LA.

Po tych warsztatach nauczysz się jak:

FAQ

Od jakiego wieku można zapisać się na warsztaty?

Nie ma żadnego ograniczenia. Biorąc pod uwagę, że zajęcia są na poziomie średniozaawansowanym sugerujemy udział 13+.

Jaki będzie poziom zaawansowania warsztatów?

Nikki dobiera poziom warsztatów do poziomu większości uczestników na danych zajęciach. Zapraszamy wszystkie osoby, które miały już styczność z tańcem – w mniejszym i większym stopniu.

Dokonałem/-am zakupu biletu, lecz na bilecie nie ma kodu QR - co robić?

Kod QR jest podstawą do skanowania biletu na wejściu na wydarzenie. Skontaktuj się z dystrybutorem biletów (Going, Empik Bilety), za pośrednictwem którego dokonałeś/aś zakupu. Jeżeli zakupu biletu dokonywałeś/-aś przez naszą stronę internetową, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta pod adresem support@goingapp.pl

Dokonałem/-am zakupu biletu, ale nie mam go na mailu - co robić?

Bardzo możliwe, że czekamy na realizację przelewu przez Twój bank. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta naszego dystrybutora biletów pod adresem support@goingapp.pl. Jeżeli zakupu biletu dokonałeś/-aś za pośrednictwem innego dystrybutora biletów (Going, Empik Bilety), prosimy najpierw o kontakt z konkretnymi  Działami Obsługi Klienta. Możliwe, że przy rejestracji e-mail został wpisany z błędem (literówką). W tej sytuacji również prosimy o kontakt z odpowiednim dystrybutorem biletów.

Mam problem z zakupem biletu. Co mam zrobić?

No worries. Chętnie Ci pomożemy! Napisz do nas na adres fundacja@weareforu.pl

Nie mogę pojawić się na wydarzeniu, czy mogę zwrócić bilet lub sprzedać go innej osobie?

Nie, bilety na wydarzenia nie podlegają możliwości zwrotu, ani nie mogą być odsprzedawane innym osobom. Zakazane jest wszelkie publiczne oferowanie przeniesienia własności biletów, w tym także w charakterze nagród w konkursach, loteriach, w sprzedaży premiowej lub jakichkolwiek innych promocjach, choćby było ono nieodpłatne. Podstawa prawna: art. 38 pkt 12 Ustawy o prawach konsumenta z 30 maja 2014 r

Czy mogę przekazać bilet innej osobie przez aplikację Going?

Nie, funkcja przekazywania biletów na wydarzenia organizowane przez We are for U jest niedostępna.

Czy jeśli mam bilet elektroniczny to muszę go wydrukować?

Chrońmy lasy! Możesz pokazać bilet w formie elektronicznej np. na smartphonie. 

Nie przegap! Kup ostatnie bilety:

dni
godzin
minut
sekund
Kup bilet
Skip to content