Projekt pilotażowy

WŁOwimy Talenty 2

13.10.2023 10:00
Miejsce: Włocławek

Regulamin projektu

Formularz rekrutacyjny

Oświadczenie uczestnika projektu

 

Projekt Włowimy Talenty 2 jest realizowany w ramach umowy o dofinansowanie na realizację projektu pilotażowego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Miasto Włocławek na lata 2014-2020, w ramach Osi Priorytetowej 11. Rozwój Lokalny kierowany przez społeczność, działania 11.1 Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Wartość dofinansowania: 50.000 zł

Nie przegap! Do końca zgłoszeń pozostało:

dni
godzin
minut
sekund
Zgłaszam się!

Szczegóły

Tańczysz? Śpiewasz? Marzysz o zostaniu artystą? Chcesz zostać aktorem? 
A może masz akrobatyczny talent lub inne nieszablonowe pasje? 

Jeśli mieszkasz we Włocławku i masz 15 – 30 lat to zgłoś się do projektu WŁOwimy Talenty 2 

Kto w jury?

Oto oni
Majkel Kalcowski | nita | Nick Sinckler

Majkel Kalcowski | nita | Nick Sinckler

Majkel „Michał” Kalcowski – jeden z najbardziej uzdolnionych i wszechstronnych tancerzy w Polsce. Uczestnik 9. edycji programu You Can Dance. Wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy. Tańczy na scenie i w teledyskach z największymi gwiazdami m.in. DODA, CLEO, Justyna Steczkowska.

nita – wokalistka, kompozytorka oraz wyjątkowa osobowość sceniczna. Utwór “Wars” dotarł już do 2 milionów słuchaczy. Jej premierowy album “NITKI” bije rekordy słuchalności. Dzięki niemu pojawiła się na Billboardach Times Square.

Nick Sinckler – ma eksperckie doświadczenie wokalne, pisze piosenki, koncertuje, bierze udział w programach rozrywkowych. Jego muzyczna kariera rozpoczęła się w Nowym Jorku. Jego głos słyszymy w intro “The Voice of Poland”. Tej jesieni rozpoczął swoją przygodę jako uczestnik 19. edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. 

F&Q

Dla osób w jakim wieku jest konkurs?

Projekt pilotażowy jest dla osób z Włocławka wieku 15-30 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgody podpisane przez swoich opiekunów prawnych.

Do jakiej kategorii powinnam/powinienem się zgłosić?

Mamy 3 kategorie. Taniec, muzyka i talenty nieszablonowe.
Talenty nieszablonowe to kategoria zarezerwowana dla osób, które chcą przedstawić inny talent niż taniec i śpiew. Mogą to być: talenty aktorskie, recytacja wiersza, magiczne sztuczki, fotografia i wiele, wiele innych. Wszystko to, co da zaprezentować się w sposób sceniczny.

Nie przegap! Do końca zgłoszeń pozostało:

dni
godzin
minut
sekund
Zgłaszam się!
Skip to content